Fundacja AGA

Fundacja AGA
Fundacja AGA - Fundacja pamięci Agnieszki Kotlarskiej

Wybieramy zapach z Pollena-Aroma

W dniu dzisiejszym odbyło się wyjątkowe spotkanie w siedzibie Pollena-Aroma, które zgromadziło przedstawicieli Fundacji AGA, przyjaciół i partnerów Fundacji oraz najlepszych ekspertów od zapachów. Celem tego spotkania było wybranie niezwykłego zapachu perfum Aga Marie, inspirowanych osobą Agnieszki Kotlarskiej.

AGA często podkreślała, że zapach jest jednym z najważniejszych elementów wywołujących emocje i wspomnienia, dlatego od zawsze jej marzeniem było stworzenie własnej linii perfum. Pollena-Aroma to renomowany producent esencji i perfum, dlatego doświadczenie w dziedzinie tworzenia unikatowych kompozycji zapachowych pozwala na stworzenie wymarzonego zapachu.

Podczas spotkania, uczestnicy mieli okazję przetestować różne zapachy i dyskutować na temat ich potencjalnego wpływu na emocje i wspomnienia związane z Agnieszką.  Eksperci zapachowi z Pollena-Aroma zaprezentowali różne składniki i techniki mieszania zapachów, aby pomóc Fundacji AGA zrozumieć pełny potencjał każdej kompozycji.

Po prezentacji zapachu podjęto również temat wyglądu i opakowania perfum. Z pomocą producenta perfum Miraculum podjęliśmy decyzję, aby perfumy Aga Marie były nie tylko luksusowe, ale także posiadały wyjątkową wartość emocjonalną. Butelka powinna być taka jaka była Agnieszka – elegancka, ale zarazem skromna i naturalna.

Spotkanie przebiegło w miłej, ale profesjonalnej atmosferze. Nie zabrakło opowieści, anegdot i wspomnień najbliższych Agnieszki. Jarosław Świątek – mąż Agnieszki opowiadał o tym jaką była osobą, aby wszyscy zgromadzeni mogli wyobrazić sobie jej postać i obiektywnie odpowiedzieć na pytanie „Czy Aga Marie to wymarzony zapach Agnieszki Kotlarskiej?”.

Wszyscy uczestnicy tego spotkania zgodnie stwierdzili, że Pani Monika Kaleta – główny perfumiarz Pollena-Aroma, wykonała wspaniałą pracę i poprzez kompozycję zapachową którą stworzyła, pozwoliła wszystkim na wybranie się w emocjonalną podróż do czasów życia Agnieszki. Osoby które znały AGĘ potwierdziły, że to właśnie ten zapach kojarzy im się z jej osobą i przywraca wszystkie wspaniałe wspomnienia.

Wśród uczestników spotkania znalazł się przedstawiciel Fundacji Helping Hand Global Forum – Andrzej Gąsiorowski, który po zapoznaniu się z działalnością Fundacji AGA wyraził chęć współpracy, co skutkowało nawiązaniem nowego partnerstwa. W wyniku rozmów ustalono, że w najbliższym czasie wspólnie przedstawimy Państwu więcej informacji na temat projektu perfum Aga Marie.

Wszystkim uczestnikom spotkania składamy podziękowanie za pełne zaangażowanie i chęć bycia częścią realizacji marzeń Agnieszki Kotlarskiej. To dzięki wam to marzenie właśnie się spełnia.  

Wyszukiwarka

Kategorie wpisów

Ostatnie wpisy

Instagram
YouTube
WhatsApp
Wyślij email