Fundacja AGA

Fundacja AGA
Fundacja AGA - Fundacja pamięci Agnieszki Kotlarskiej

Podaruj mu drugie życie

najwyższa oferta:
10.700 zł

Otrzymaliśmy dar od hojnego darczyńcy w postaci starego, ale potencjalnie cennego samochodu, który obecnie potrzebuje  renowacji. Jest to FIAT Spider z 1970 roku silnik benzynowy 2,0l.

Ten projekt to nie tylko szansa na zysk, ale także możliwość wpłynięcia na pozytywne zmiany w naszej szarej rzeczywistości.

Chcielibyśmy  zaprosić wszystkich, którym nie jest obca  chęć niesienia pomocy i zamiłowanie do motoryzacji,  do udziału w projekcie, który nie tylko może przynieść zyski, ale także wesprzeć naszą fundację w realizacji naszej misji.

Previous slide
Next slide

Nasza fundacja otrzymała od darczyńcy stary samochód, który ma potencjał do odnowienia i przekształcenia w unikatową perełkę z historią. Wierzymy, że po odpowiedniej renowacji i modernizacji ten samochód będzie miał znaczącą wartość rynkową.

Sprzedaż samochodu – AUKCJA. W najbliższym czasie Fundacja AGA zorganizuje aukcje tego samochodu a cały dochód ze sprzedaży go zostanie przeznaczony na cele statutowe Fundacji, które obejmują wsparcie dla potrzebujących dla osób stalkowanych, edukację oraz projekty społeczne.

Inwestycja z Wpływem: Naszym celem jest znalezienie inwestorów, którzy nie tylko chcą osiągnąć zyski, ale także chcą wspierać cele społeczne. Wpłynięcie na nasz projekt może przyczynić się do zmiany życia wielu osób.

Potencjał zysku: Po renowacji wartość samochodu znacząco wzrośnie, co przełoży się na potencjalnie atrakcyjne zyski dla inwestorów. W przypadku zakupu tego samochodu na własne potrzeby, po renowacji, inwestor będzie posiadaczem atrakcyjnego, zabytkowego kabrioletu.

Szlachetny cel: Inwestując w nasz projekt, wspierasz cele charytatywne naszej fundacji i pomagasz potrzebującym.

Inwestycja z historią: Odtworzenie i odnowienie tego samochodu to także odkrywanie i pielęgnowanie historii. To unikatowa okazja, aby być częścią czegoś wyjątkowego.

Zaangażowanie społeczności: Nasza fundacja cieszy się dużym wsparciem społeczności i mediów, co może pomóc w zwiększeniu wartości projektu.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani inwestycją w ten projekt, prosimy o kontakt. Samochód można oglądać na parkingu przy Muzeum Motoryzacji znajdującym się na Zamku Topacz koło Wrocławia.

Liczymy na Wasze wsparcie i czekamy na kontakt.

Wyszukiwarka

Kategorie wpisów

Ostatnie wpisy

Instagram
YouTube
WhatsApp
Wyślij email