Fundacja AGA

Fundacja AGA
Fundacja AGA - Fundacja pamięci Agnieszki Kotlarskiej

AGA kochała Wrocław

AGA kochała Wrocław

W tym szczególnym dniu, 27 sierpnia 2023 roku, w który przypada 27 rocznica śmierci Agnieszki Kotlarskiej, pragniemy podzielić się z Państwem informacją o rozpoczęciu nowego projektu, który stanowi nie tylko hołd dla pamięci Agnieszki, ale również oddaje cześć jej wyjątkowemu życiu. Nasze serca są pełne emocji, gdy prezentujemy Państwu owoc naszej pracy – projekt Śladami Agnieszki Kotlarskiej”.

Dla Nas jest to więcej niż tylko projekt. Jest to podróż w głąb duszy osoby, która na zawsze pozostawiła piękno swojej obecności w naszych sercach. Celem projektu jest przybliżenie Państwu miejsc, które miały szczególne znaczenie w życiu Agnieszki. W trakcie jego realizacji, będziemy sukcesywnie umieszczać materiały filmowe w działach tematycznych opartych na etapach z jej życia.

Z uwagi na to, że Aga urodziła się i tragicznie zginęła we Wrocławiu naszą podróż w jej życie rozpoczynamy etapem zatytułowanym „AGA kochała Wrocław”.

Z dumą chcemy podkreślić, że Agnieszka Kotlarska była prawdziwą Wrocławianką, całym sercem związana z tym uroczym miastem, które kochała. Pokarzemy Państwu magiczne zakątki ukochanego miasta Agnieszki, które były bliskie jej sercu. Poprzez nasz projekt, pragniemy podzielić się tą miłością do Wrocławia z Wami wszystkimi, ukazując te miejsca, które wzbudzały w niej tak wiele radości, miejsca gdzie przeplatały się wspomnienia, marzenia i pasje, które czyniły ją tak wyjątkową kobietą.

Będziemy się dzielić naszymi postępami, krok po kroku, etap po etapie, tak aby mogli Państwo w pełni uczestniczyć w tej podróży przez życie Agnieszki.

Zapraszamy Was z otwartymi sercami do towarzyszenia nam w tym projekcie. Bądźcie z nami, śledźcie nasze postępy, sugerujcie miejsca które waszym zdaniem są wartę zobaczenia i wspólnie odkrywajmy niezapomniane miejsca, które tworzyły świat AGI.

Dziękujemy za Wasze wsparcie i obecność dzięki któremu czerpiemy siłę i inspiracje do kontynuowania naszego dzieła.

JUŻ NIEDŁUGO zapraszamy do obejrzenia pierwszych materiałów z cyklu „AGA kochała Wrocław”!

Wyszukiwarka

Kategorie wpisów

Ostatnie wpisy

Instagram
YouTube
WhatsApp
Wyślij email