Fundacja AGA

Fundacja AGA
Fundacja AGA - Fundacja pamięci Agnieszki Kotlarskiej

Perfumy Aga Marie – spełnione marzenie

– Będę miała swoje perfumy! I wiem jak się będą nazywały! – wykrzyknęła Agnieszka
– Jak? – Zapytał zdziwiony Jarek
– Jak to? Nie wiesz? Aga Marie! – Odparła z radością
– To będą moje perfumy!

Aga-Marie Agnieszka Kotlarska perfum

Gdy, Agnieszka Kotlarska, skromna dziewczyna z wrocławskiego blokowiska została Miss International zapragnęła wypromować swoja własną markę perfum. Postanowiła nadać im nazwę Aga Marie bo taki był jej sceniczny pseudonim jakiego używała chodząc po wybiegach modowych całego świata. Miała gotowy pomysł… zapach… nawet rozpoczęła rozmowy z producentami perfum… Niestety jak wiemy w realizacje marzenia brutalnie wdarł się stalker, który ją zamordował.

W 27 rocznice śmierci Agnieszki nasza Fundacja postanowiła urzeczywistnić jej marzenie. Naszym celem jest pokazanie, że marzenia nie umierają, marzenia są wieczne.

Stworzymy trzy serie perfum:

Seria Aga Marie Diamond – Agnieszka przeżyła 8778 dni i dokładnie taką ilość limitowanej serii perfum wyprodukujemy ku Jej pamięci. Limitowana seria nie będzie oferowana w komercyjnej sprzedaży, można będzie je otrzymać aktywnie włączając się w działalność naszej Fundacji lub wylicytować na specjalnych aukcjach.

Seria Aga Marie Platinum – nielimitowana seria przeznaczona do zakupu przez mniejszych sponsorów, dystrybucja będzie się odbywać tylko na zasadzie „pomóż i kup”, seria ta nie będzie dystrybuowana w systemie sprzedaży hurtowej i detalicznej. Jedynie dokonując datku minimum 25 USD będzie można nabyć prawo do jej zakupu w promocyjnej cenie.

Seria Aga Marie Gold – nielimitowana seria produktu przeznaczona do sprzedaży hurtowej i detalicznej na całym świecie.

KALENDARZ WYDARZEŃ

30.08.2023 Spotkanie w siedzibie Pollena-Aroma

W dniu dzisiejszym odbyło się wyjątkowe spotkanie w siedzibie Pollena-Aroma, które zgromadziło przedstawicieli Fundacji AGA, przyjaciół i partnerów Fundacji oraz najlepszych ekspertów od zapachów. Celem tego spotkania było wybranie niezwykłego zapachu perfum Aga Marie, inspirowanych osobą Agnieszki Kotlarskiej.

AGA często podkreślała, że zapach jest jednym z najważniejszych elementów wywołujących emocje i wspomnienia, dlatego od zawsze jej marzeniem było stworzenie własnej linii perfum.  

czytaj dalej >>

sierpień 2023

W oparciu o wspomnienia męża Agnieszki Kotlarskiej Jarosława Świątka odtwarzamy zapach jaki sobie wymarzyła Agnieszka. W tym zakresie współpracujemy z renomowaną polska firmą Pollena-Aroma, która jest twórcą kompozycji zapachowych wykorzystywanych na całym świecie. Przypadek sprawił, że przed 25 laty Aga współpracowała z tą firmą, gdy była zaproszona na promocję jej produktu perfum „Eva”. Zainspirowana tym wydarzeniem zapragnęła stworzyć swoje własne perfumy. Do dzisiaj w zasobach Polleny znajduję się dokumentacja tych perfum. Szczególne podziękowania należą się szefowej laboratorium tworzącego zapachy Pani Monice Kalecie, która z niezmierzoną cierpliwością i zaangażowaniem tworzy naszą kompozycję zapachową.

Oprawę naszych perfum zlecimy nie mniej renomowanej i słynącej z wysokiej jakości usług firmie Miraculum, której tradycje na rynku perfum sięgają roku 1924.

Wyszukiwarka

Kategorie wpisów

Ostatnie wpisy

Instagram
YouTube
WhatsApp
Wyślij email