Fundacja AGA

Fundacja AGA
Fundacja AGA - Fundacja pamięci Agnieszki Kotlarskiej

Kancelaria Adwokacka
Szajkowski Sobota

Fundacja AGA Partnerzy Kancelaria adwokacka Szajkowski Sobota

Do grona naszych partnerów i przyjaciół dołączyła Kancelaria Adwokacka Szajkowski Sobota. Wspólnicy Kancelarii adwokat dr Marcin Sobota oraz adwokat Wojciech Szajkowski z dobrego serca użyczają swojej wiedzy i doświadczenia dla dobra Fundacji i naszych podopiecznych.

Kancelaria opiera swe działanie na założeniu, iż właściwe zrozumienie potrzeb Klienta przy użyciu odpowiedniej wiedzy prawniczej i doświadczenia prowadzi do tego, że rezultat pracy Kancelarii jest w możliwie najwyższym stopniu zgodny z rzeczywistymi potrzebami Klienta.

Ważne jest kompleksowe podejście do zaistniałego problemu. Dlatego też, przedstawienie Klientowi propozycji rozwiązań nie oznacza zakończenia pracy nad zleceniem. Propozycje te stanowią jedynie punkt wyjścia do wspólnego z Klientem opracowania strategii postępowania w sprawie.

Zwieńczeniem współpracy jest powstanie strategii postępowania w danej sprawie i efektywne jej wdrożenie, a następnie monitorowanie działań w sprawie na wszystkich jej etapach. Prowadzi to nie tylko do wypracowania, prawidłowych pod względem prawnym, rozwiązań, ale też, co nie bez znaczenia, zmierza do poznawania działalności Klienta i rozumienia jego potrzeb, a to z kolei stanowi naczelną zasadę pracy Kancelarii.

Kancelaria ma duże doświadczenie w obsłudze prawnej podmiotów działających w bardzo różnych obszarach rynku. Klientami są zarówno osoby fizyczne jak i osoby prawne (spółki osobowe i kapitałowe, a także stowarzyszenia i fundacje) prowadzące działalność gospodarczą na terytorium Polski jak i w ramach Unii Europejskiej.

Wyszukiwarka

Kategorie wpisów

Ostatnie wpisy

Przekaż darowiznę przez PayPal

łatwo, szybko i bezpiecznie

Prześlij dowolną kwotę na nasze konto

SANTANDER BANK 

38 1090 1522 0000 0001 5069 9836

Instagram
YouTube
WhatsApp
Wyślij email